تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه در تهران و کرج و همچنین در سایر نقاط کشور به طور شبانه‌روزی توسط شرکت آریا پارسی به شما توصیه می‌کنیم خطر ریزش چاه را جدی بگیرید!

۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳

۰۲۱۷۷۱۴۱۹۱۴

۰۲۱۷۷۱۴۱۹۱۴

۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳

۰۲۱۷۷۱۴۱۹۱۴

به طور قطع بوی‌ بد و نامطبوعی که هر از گاهی از چاه دست‌شویی‌، ظرف‌شویی‌ و حتی حمام به مشام می‌رسد از آن‌ مواردی است که ممکن است ‌اهالی ‌منزل را آزرده خاطر کند. به این صورت است که اگر تخلیه چاه در اسرع وقت انجام نشود، احتمال پخش شدن بوی فاضلاب در خانه و یا حتی خطر ریزش چاه وجود دارد.

این موضوع سبب به وجود آمدن خسارات جانی ‌و مالی‌ فراوان می‌باشد؛ مخصوصا اگر چاه فاضلاب در قسمت‌های ‌داخلی‌ ساختمان قرار گرفته شده باشد.

چاه‌های فاضلاب با گذشت زمان دچار کهنگی و فرسودگی می‌شوند. بنابراین همواره این امکان وجود دارد طی ریزش ناگهانی دهانه چاه، حادثه‌ای ناگوار برای ساکنین ساختمان رخ دهد. سعی کنید هر ۴ سال یک‌بار چاه فاضلاب را تخلیه یا باز کنید چون باعث فرورفتگی یا ریزش چاه می‌شود.

بهتر است پیدا کردن درب چاه فاضلاب برای تخلیه چاه به دست افراد مجرب و کاردان انجام و با دستگاه‌های پیشرفته مخصوص تشخیص درب چاه مشخص شود.

تخلیه چاه در تهران

چه اتفاقی باعث ریزش چاه می‌شود؟

اکثر چاه‌های فاضلابی که به وسیله نیروی انسانی حفاری می‌شوند بدون کار گذاشتن کول انجام می‌شوند.  قسمت بالای چاه آجرچینی می‌شود که به آن طوقه‌چینی می‌گویند و به این وسیله بسته می‌شود.
وقتی که به مرور زمان از چاه نو استفاده می‌شود (چاه نو کشش خوبی دارد و آب را جذب می‌کند).  رسوبات لجن و چربی روزنه‌های چاه را گرفته و چاه کم‌کم پر می‌شود و بالا و پایین شدن آب فاضلاب باعث خالی شدن خاک زیر طوقه‌چینی شده و خاک سست می‌شود و چاه فرو می‌ریزد.

بیشتر بخوانید: دلایل گرفتگی لوله

علت بعدی ریزش چاه: شکستگی لوله‌های فاضلاب یا لوله‌های آب که نزدیک به چاه باشند. به مرور زمان باعث می‌شوند کف زمین خیس شده و آب از کنار لوله‌های فاضلاب راه پیدا کرده. و کم‌کم باعث شسته شدن خاک اطراف چاه شده و چاه ریزش کند.
تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه در کرج و تهران به چند روش انجام می‌شود؟

با ماشین‌های مختلف و با پمپ‌های مخصوص لجن کش و آب‌کش تک فاز که برای چاه‌های معمولی استفاده می‌شود. در چاه‌هایی که عمق زیادی دارند از پمپ‌های سه فاز بسیار قوی برای تخلیه آن استفاده می‌شود. با سرعت خیلی بالا و بدون صدا در عرض بیست دقیقه ۱۰۰۰ لیتر پمپاژ می‌کند.
یکی از روش‌هایی که برای خالی کردن چاه استفاده می‌شود ساکشنی است که بر روی ماشین نصب شده‌ است. در این روش درب چاه نیازی به کنده‌شدن زیادی ندارد.  برای تخلیه سپتینگ و چربی‌گیر و یا لایروبی چاه استفاده می‌شود که فقط مخصوص چاه‌هایی می‌باشد که لجن و یا چربی زیادی دارند.
تخلیه چاه را باید کسانی انجام دهند که در حرفه خود کاردان و مجرب باشند. افراد غیر حرفه‌ای به هیچ عنوان نباید در بازکردن درب چاه دخالت داشته باشند. چرا که احتمال خالی شدن زیر طوقه چاه وجود دارد که با ضربه زدن به سر چاه باعث فرو رفتن و یا حتی مرگ کارگر می‌شود.

در صورت مشغول بودن خطوط عدد 1 را

به شماره ۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳ پیامک نمایید.

شماره های تماس:

۰۲۱۷۷۷۳۷۵۵۲ – ۰۲۱۸۸۹۳۶۸۳۰

۰۲۱۲۲۸۷۰۶۱۴ – ۰۲۱۷۷۱۴۱۹۱۴

۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳

خدمات شرکت آریا پارسی

• طوقه‌چینی ‌و کپسول گذاری
•  باز کردن و بستن درب چاه و تعویض کاسه‌ی ‌توالت با نیروی‌ مجرب
•  تشخیص دقیق محل درب چاه با دستگاه و کلیه کارهای ‌بنایی
•  تخلیه چاه شبانه روزی ۱۰۰% تضمینی‌ از طریق پمپ‌های‌ کف‌کش و ارتفاع‌زن
•  تخلیه چاه در تهران و کرج و هم‌چنین سایر نقاط کشور به وسیله پمپ‌های ‌ساکشن و مکنده همراه با ضمانت
•  تخلیه چاه در تهران و کرج و همچنین سایر شهرهای ایران به طور شبانه روزی به وسیله پمپ های لجن‌کش

تخلیه چاه در کرج

تخلیه چاه و لوله باز کنی

خدمات چاه فاضلاب

تخلیه چاه شبانه روزی

تخلیه چاه با قیمت مناسب

تخلیه چاه توسط دستگاه پمپ لجن کش

سایر خدمات آریا پارسی:

لوله باز کنی در کرج

لوله باز کنی در تهران

لوله باز کنی در پاسداران

رفع نم و رطوبت

تعمیرات ساختمان

حفر چاه