لوله بازکنی در پاسداران

متخصصین شرکت آریا پارسی با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات لوله بازکنی در پاسداران ، لوله بازکنی در نیاوران و تخلیه چاه در تهران در هر نقطه‌ای که شما نیاز به کمک داشته باشید آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می‌‍‌باشند.

شما با یک تماس تلفنی با همکاران ما از خدمات لوله بازکنی در پاسداران در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت برخوردار خواهید شد.

پس از تعمیر و رفع مشکل، راهکارهای پیشگیری از ایجاد مجدد مشکل نیز توسط متخصصین آریا پارسی به شما پیشنهاد داده می‌شود تا دیگر مشکل این چنینی برای شما ایجاد نشود.

 

بیشتر بخوانید: اشتباهاتی که نباید در زمان گرفتگی لوله انجام داد.

 

لوله بازکنی در پاسداران

لوله بازکنی در نیاوران

۰۲۱۸۸۹۳۶۸۳۰ – ۰۲۱۷۷۷۳۷۵۵۲ – ۰۲۱۲۲۸۷۰۶۱۴

دلایل گرفتگی لوله

گرفتگی لوله در منزل شما اغلب به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد. اما علائم مربوط به گرفتگی لوله نسبتا مشابه و یکسان هستند.
علائمی که نشان می‌دهد لوله گرفته است مثل برگشت آب، چاله آب در اطرف زهکشی حمام، فوران آب توالت هنگامی که سیفون را می‌کشید.

دلایل گرفتگی لوله در حمام و توالت:

مو، خیلی بیشتر از آب و پودر به داخل سینک یا توالت راه پیدا می‌کند. شاید یکی از مقصران اصلی گرفتگی لوله حمام یا وان مو هست.
با مرورر زمان موها در جاهای مختلف لوله فاضلاب جمع می‌شوند و باعث گرفتگی لوله می‌شوند.
راهکار ما برای رفع این مشکل استفاده از موگیر می‌باشد.

جلوگیری از گرفتگی لوله آشپزخانه

سینک‌های آشپزخانه کمی متفاوت از وان، حمام و سرویس بهداشتی است چون که کارهای متفاوتی در آشپزخانه انجام می‌شود.
چربی، تفاله چای و قهوه، مواد فیبری مانند کرفس و پوست ذرت و میوه‌ها مشکلات جدی را برای گرفتگی سینک آشپزخانه ایجاد می‌کنند.
همچنین هنگام دور ریختن برنج، ماکارونی، سیب زمینی مراقب باشید، دور ریز آن‌ها را در سطل زباله بیندازید.

اجازه ندهید گرفتگی لوله یا فاضلاب به یک مشکل بزرگ تبدیل شود.

لوله بازکنی در پاسداران خدمات موثر و کارآمدی را در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه ارائه می‌دهد.

بازکردن لوله فاضلاب با مخلوط نمک و یخ و لیمو ترش

 

لوله بازکنی در پاسداران

 

مخلوط يك فنجان آب و نمك تهيه كنيد. همان‌طور كه در تصوير می‌بینید يخ‌ها را بر روی حفره چاه قرار دهید و تا زمانی که یخ‌ها بصورت کامل آب شوند مخلوط ترکیبی را که درست کرده‌اید روی یخ‌ها بریزید.
در روش دوم یک لیموترش را به چند قسمت تقسیم کنید و برروی حفره چاه قرار دهید و مقداری آب روی آن بریزید.

بازکردن سینک ظرفشویی با سرکه و جوش شیرین

برای این کار یک فنجان سرکه سفید، نصف فنجان جوش شیرین و آب جوش آماده کنید. سرکه سفید را با جوش شیرین مخلوط کنید. مخلوط را داخل سینک بریزید بعد از آن آب جوش را داخل چاه بریزید.

بازکردن سینک ظرفشویی با جوهرنمک

در صورتی که لوله های فاضلاب با جوش شیرین و نمک باز نشد می توانید از جوهر نمک استفاده کنید.  روش  استفاده از جوهر نمک کمی با جوش شیرین متفاوت است. ابتدا باید دستکش دست کنید و ماسک بزنید تا بخارات آن به چشم ها و ریه آسیب نرساند. حالا جوهرنمک را با آب مخلوط  کنید تا بتواند لوله را باز کند. سپس جوهر نمک را به آرامی داخل  سینک ظرفشویی بریزید و اجازه دهید ده دقیقه بگذرد.آب داغ را باز بگذارید تا لوله ها را بشوید  اگر خانه قدیمی است و لوله ها فرسودگی دارند اصلا این راه را امتحان نکنید.

شرکت آریا پارسی با بیش از ۲۰ شعبه فعال در تهران، نیاوران، تجریش، پاسداران و … آماده خدمت‌رسانی در زمینه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، رفع نم و خدمات ساختمانی می‌باشد.

لوله بازکنی در کرج – لوله بازکنی در تهران  – لوله بازکنی شبانه روزی -لوله بازکنی نیاوران – لوله بازکن فوری – لوله بازکنی ارزان – لوله بازکنی در تجریش – لوله بازکن در کرج – لوله بازکن در تهران

تماس با لوله بازکنی در نیاوران

۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳

۰۲۱۷۷۱۴۱۹۱۴

تماس با لوله بازکنی در تجریش

۰۲۱۷۷۷۳۷۵۵۲

۰۲۱۸۸۹۳۶۸۳۰

تماس با لوله بازکنی در پاسدران

۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳

۰۲۱۲۲۸۷۰۶۱۴