لوله باز کنی در کرج

لوله باز کنی در کرج از خدماتی است که شرکت آریا پارسی به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید به هنگام رخ دادن مشکل‌تان با متخصصین ما تماس گرفته و از آن‌ها راهنمایی‌های اولیه را گرفته تا آنان خودشان را به محلی که مشکل در آنجا رخ داده است برسانند.

افراد ما با به همراه داشتن وسایل مورد نیاز این‌کار در اسرع وقت اقدام به رفع مشکل شما می‌کنند.

آیا به متخصص حرفه‌ای در زمینه لوله بازکنی در کرج نیازمندید؟

 

شرکت خدماتی آریا پارسی آماده‌ی ارائه خدمات لوله باز کنی در کرج و لوله باز کنی در تهران و دیگر نقاط به وسیله‌ی دستگاه ژنراتور برقی و دستگاه‌های فنرزنی با انواع فنر معمولی ریز و فنر فولادی سرفنر مته‌دار می‌باشد.

لوله بازکنی بدون خرابی و کنده‌کاری و همچنین درآوردن اشیاء از لوله مثل طلا و موبایل در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی توسط سرویس کار ماهر و مورد اعتماد شرکت انجام می‌شود.

جلب رضایت مشتری با ارائه خدمات سریع لوله بازکنی در کرج و لوله بازکنی در تهران ، با کیفیت، همچنین با هزینه‌ی مناسب یکی از افتخارات شرکت ما می‌باشد .

خدمات لوله باز کنی در کرج ، لوله باز کنی در تهران

لوله بازکنی در گلشهر

۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳

۰۲۱۷۷۱۴۱۹۱۴

لوله بازکنی در مصباح

۰۲۱۷۷۷۳۷۵۵۲

۰۲۱۸۸۹۳۶۸۳۰

لوله بازکنی در باغستان

۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳

۰۲۱۲۲۸۷۰۶۱۴

روش‌های اصلی لوله بازکنی

 

لوله بازکن دستی
تلنبه، وسیله‌ای است که به منظور باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب به خصوص ظرفشویی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شیوه عمل تلنبه به این صورت است که با فشار دادن لوله بازکن به سمت درون هوای داخل لوله بازکن به طرف لوله‌ها حرکت کرده و مواد اضافی داخل لوله را مجبور به حرکت می‌کند، تکرار این عمل باعث می‌شود مواد داخل لوله هدایت شوند و گرفتگی رفع شود.

 

لوله بازکن شیمیایی
این نوع لوله بازکن‌ها در خود مواد اسیدی و شیمیایی دارند که سبب حل شدن و از بین رفتن مواد زائدی که در لوله گیر کرده‌اند می‌شود.

سرعت عمل این روش بسیار کند است، استفاده از آن‌ها به مقدار کافی باعث می‌شود گرفتگی لوله برطرف شود ولی استفاده مکرر از آن باعث خورده و پوسیده شدن لوله‌ها می‌شود.

 

پودر لوله بازکن

در گذشته محلول شیمیایی لوله بازکن وجود نداشت به همین منظور از پودری به اسم “چنته” استفاده می‌شد، به این صورت که آن را باید در لوله خشک بریزید و پس از گذشت مدت زمانی جریان آب را به داخل لوله باز کنید که با گذشت زمان استفاده از پودر منسوخ شده است.

روشهای لوله بازکنی

لوله بازکنی در کرج – لوله بازکنی در تهران – تخلیه چاه کرج -لوله بازکنی در پاسداران – لوله بازکن فوری – لوله بازکنی ارزان – لوله بازکن شبانه روزی – لوله بازکن در کرج – لوله بازکن در تهران

لوله بازکن دست ساز
ترکیب جوش شیرین و سرکه به شما جهت باز کردن گرفتگی لوله به خصوص راه لوله‌های ظرفشویی کمک می‌کند. استفاده از آن به این صورت است که ابتدا باید چند قاشق جوش شیرین به داخل لوله ریخته سپس مقداری سرکه روی آن بریزید.

 

آب جوش
استفاده از آب جوش مخصوصا زمانی که به هیچ گونه لوله بازکنی دسترسی ندارید باعث باز شدن گرفتگی‌های ضعیف می‌شود.

 

بازکردن اتصالات لوله
اگر هیچ‌کدام از روش‌های بالا جواب نداد مجبور هستید که اتصالات لوله را باز کنید تا بتوانید مواد اضافی را از آن خارج سازید که روش استفاده شده توسط بسیاری از آقایان است.

در صورت مشغول بودن خطوط عدد 1 را

به شماره ۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳ پیامک نمایید.

شماره های تماس:

۰۲۱۷۷۷۳۷۵۵۲ – ۰۲۱۸۸۹۳۶۸۳۰

۰۲۱۲۲۸۷۰۶۱۴ – ۰۲۱۷۷۱۴۱۹۱۴

۰۹۱۹۲۲۲۲۹۴۳

مناسب‌ترین راه حل برای مشخص شدن گرفتگی لوله ظرفشویی این است که ظرفی زیر سینک ظرفشویی قرار دهید، سیفون را باز کنید تا آب درون سینک خالی شود. سیفون را به خوبی بشویید و دوباره همانند قبل سرجای خود نصب کنید.

سپس آب را باز کنید، اگر آب پایین نرفت یعنی لوله اصلی خروجی دچار گرفتگی شده است. (به شما پیشنهاد می‌کنیم از محلول‌های شیمیایی برای باز کردن سیفون استفاده نکنید.)

لوله باز کنی در کرج

 

لوله باز کنی در کرج و تهران به صورت شبانه روزی

اگر برای باز و بسته کردن اتصالات لوله‌ها اطلاعات کافی ندارید یا فکر می‌کنید به مشکل برمی‌خورید بهتر است قبل از آن که مشکلات بیشتری پیش بیاید با شرکت خدماتی آریا پارسی مشورت کنیدتا از خدمات شبانه روزی لوله بازکنی در کرج و لوله بازکنی در تهران بهره‌مند شوید.

 

سایر خدمات آریا پارسی:

حفر چاه

تخلیه چاه

لوله بازکن

رفع نم و رطوبت

تعمیرات ساختمان

لوله بازکنی در تهران